Pozvánka na letný plenér v Medickej záhrade

Milí rodičia a deti, srdečne vás pozývame na pravidelné pondelkové letné tvorenie v plenéri v Medickej záhrade od 16:00 do 18:00. Okrem kresby drevín a bezprostredného okolia si deti vyskúšajú výtvarné cvičenie, hry a tvorbu s netradičnými materiálmi.

Čítať ďalej…

Pozvánka na denný letný tábor v Šamoríne

Milé deti, milí rodičia, srdečne vás pozývame na letný denný výtvarný tábor v Šamoríne. Bude sa tvoriť, bude veselo!

Čítať ďalej…

Rozlúčka so školskými rokom 2021/2021 a pozvánka na letné aktivity školy

Chceme sa vám milí žiaci veľmi pekne poďakovať za vašu snahu, kreativitu a energiu na hodinách výtvarnej výchovy počas celého roka. Boli ste skvelí ! Želáme vám krásne prázdniny plné zábavy a dobrej nálady, nech už si ich užijete doma, na dovolenkách, v táboroch alebo u starých rodičov My sa s vami ešte nelúčime, pretože v lete sme pre vás pripravili úžasné aktivity: Letné výtvarné školy Sobotňajšie tvorivé dopoludnia Pondelky v Medickej záhrade Tešíme sa na vás !

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z absolventskej výstavy 2022

Dňa 23.6.2022 sa konala v priestoroch našej galérie LADON slávnostná vernisáž absolventov výtvarného odboru šk.roku 2021/2022. Pozrite si fotky z vernisáže!

Čítať ďalej…

Pozvánka na absolventskú výstavu 2022

Milí rodičia a žiaci, srdečne vás pozývame na absolventskú výstavu, ktorá sa uskutoční 23.6.2022 od 17:00 v priestoroch Galéria Ladon na Bezručovej ulici 1. Tešíme sa na vás!

Čítať ďalej…

Pripomienka - tvorivé dopoludnie v Galérii Ladon 18.6

Dávame do pozornosti posledné júnové víkendové tvorenie ,,Hra so šablónami” Počet miest je obmedzený, tak sa neváhajte prihlásiť! https://www.galerialadon.sk/#workshopy Tešíme sa na vás !

Čítať ďalej…

Našich žiakov prijali na stredné umelecké školy aj v roku 2022

S veľkou radosťou sme prijali správu, že naše žiačky: Karolína Čižmáriková Vanessa Vu Daniela Millyová Zuzana Pálová Sandra Jursíková boli prijaté na stredné umelecké školy! Veroniku Papierníkovú dokonca zobrali na Vysokú školu výtvarných umení v Bratislave!

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z vernisáže súťaže Žitnoostrovské pastelky 2021

Srdečne gratulujeme našej nadanej žiačke Karolínke Belákovej, ktorá získala Diplom za víťaznú prácu v XXIII. Medzinárodnej výtvarnej súťaži Žitnoostrovské pastelky :) Karolínka navštevuje pobočku v MC Baba Klub v Šamoríne pod vedením Anastázie Mitalovej. Tešíme sa z úspechu a prajeme Karolínke veľa inšpirácie do ďalšej tvorby :)

Čítať ďalej…

Úspech na súťaži Vesmír očami detí

Gratulujeme Martinovi Dobrotkovi, ktorý získal diplom v súťaži " Vesmír očami detí 2022" za prácu "Vesmírne obludárium" pod vedením Mgr. art Viktórie Lukačkovej! Veľmi sa z úspechu tešíme a prajeme Maťkovi veľa inšpirácie do ďalšej tvorby :)

Čítať ďalej…

Deti deťom

Navštívte výstavu našich žiakov “Deti deťom“v priestoroch Staromestskej knižnice na Karadžičovej, ktoru sme otvárali na deň detí :)

Čítať ďalej…