2% z dane

Milí rodičia a priatelia školy! V prvom rade by sme vám chceli z celého srdca poďakovať za podporu v minulom roku - spolu ste nám poukázali 1175 € z vašich daní, ktoré sme použili na nákup

Čítať ďalej…

Píšu o nás v časopise

Marko Smolec má uverejnené svoje umelecké dielo "Orol tatranský nás chráni", ocenené v súťaži Krajina remesiel 2019, v časopise Remeslo, umenie, dizajn (3/2019), ktoré vydáva ÚĽUV.

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z Farebného kolotoča

Ďakujeme za úžasnú včerajšiu vernisáž! Prišlo vás naozaj veľa (okolo 60!) a vytvorili ste úžasnú veselú a farebnú atmosféru, ktorou ste oživili novučičký priestor galérie Kupodivu.

Čítať ďalej…

Vernisáž výstavy Farebný kolotoč už dnes!

Od 17:00 vás čakáme aj s programom, občerstvením a množstvom detského umenia.

Čítať ďalej…

Pozvánka na výstavu Farebný kolotoč

Pozývame všetkých rodičov i spolu s deťmi, priateľov a tiež nadšencov umenia na vernisáž výstavy detských výtvarných prác: FAREBNÝ KOLOTOČ vo štvrtok o 17:00 v Kupodivu. Vernisáž zaháji detská tanečná skupina DANCY SHAKE - Roztancovaný farebný svet.

Čítať ďalej…

PF 2020

Všetkým rodičom, deťom a priaznivcom našej školy prajem spolu s kolektívom našej SZUŠ Výtvarný ateliér Ladon krásne a veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2020! :)

Čítať ďalej…

Darčekové poukážky

Lámete si hlavu s vianočnými darčekmi? Darujte svojim blízkym zážitok v podobe výtvarného kurzu! Urobte radosť babičke, sestre, manželovi, deťom či vnúčatám.

Čítať ďalej…

Kalendár 2020

Chcete svojich blízkych obdarovať originálnym vianočným darčekom, ktorý ich bude tešiť po celý rok? Tak skúste kalendár s veselými obrázkami, ktorého autorom nie je nik iný, než žiaci a žiačky našej SZUŠ!

Čítať ďalej…

Vianočná pohľadnica 2019

Už tradične sme sa zapojili do medzinárodnej súťaže Vianočná pohľadnica a s veľkou radosťou sme dnes v Dolnom Kubíne prebrali ceny pre štyri naše žiačky!

Čítať ďalej…

Veľký úspech na súťaži Petrohrad očami detí!

Získali sme prvé miesto v I.kategórii s prácou Juraja Košča a ďalšiu prácu máme vystavenú prácu :)

Čítať ďalej…