Pozvánka na výstavu prác žiakov I.stupňa

Milí rodičia, deti a fanúšikovia našej školy, srdečne vás pozývame sa pozrieť na nádherné, inšpiratívne a unikátne práce, ktoré vytvorili naši žiaci prvého stupňa zo skupín v SD Nivy a SD Trávniky pod vedením našich skúsených pedagógov. Výstav si je možné pozrieť od 1.6 do 24.6 v priestoroch Galérie Ladon na Bezručovej ulici.

Čítať ďalej…

Hľadáme dve učiteľky výtvarnej a jednu keramiky do nášho mladého tvorivého kolektívu

Hľadáme dve šikovné učiteľky výtvarnej a jednu keramiky do nášho mladého tvorivého kolektívu (zastupovanie počas MD) Termín nástupu: 15.8.2023 Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.6.2023

Čítať ďalej…

Úspech na súťaži Vesmír očami detí 2022

Dielo "Vesmírne tvor" od našej žiačky Lujzy Laurincovej (7r.) pod vedením Márie Trnkovej získalo postúpilo na okresné kolo súťaže Vesmír očami detí. V pondelok 22.5. sa uskutočnilo vyhodnotenie okresného kola a odovzdávali sa ceny v Slovenskej ústrednej hvezdárni Hurbanovo Laure gratulujeme a tešíme sa z jej úspechu!

Čítať ďalej…

Pozvánka na víkendové tvorenie 22.4

Milé deti, pridajte sa k nám na sobotňajšie tvorenie s témou Portrét inšpirovaný Mikulášom Galandom. Link na prihlásenie https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe8.../viewform Tešíme sa na vás !

Čítať ďalej…

Fotoreportáž zo Vševedka

Milí rodičia a deti, ďakujeme všetkým, ktorí ste si k nám prišli niečo vytvoriť :) Účasť bola mimoriadne vysoká, urobili ste nám obrovskú radosť! Ďakujeme aj za skvelú organizáciu a tešíme sa na ďalšie stretnutia :)

Čítať ďalej…

PRÍĎTE CEZ VÍKEND TVORIŤ na Vševedka

Ako aj po minulé roky, aj tento je nám veľkou cťou svojou troškou prispieť do programu Edukačného a hravého festivalu Vševedko. Spríjemnite si víkend príjemným rodinným programom a zastavte sa aj výtvarných dielničkách pod patronátom skúsených pedagógov zo SZUŠ Výtvarný ateliér LADON. Už túto sobotu 16.04.2023 v Starej Tržnici!

Čítať ďalej…

Pozvánka na Dni otvorených ateliérov

Milí rodičia, deti a fanúšikovia SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, srdečne vás pozývame na akciu s názvom Dni otvorených ateliérov. Príďte sa pozrieť v akom prostredí tvoríme a tešíme sa z tvorenia. Piatok: 14.4 od 14:00 do 18:00 v SD Trávniky a SD Nivy Sobota: 15.4 od 9:00 do 13:00 v SD Trávniky a SD Nivy 15:00 - 17:00 v Galérii Ladon

Čítať ďalej…

Ukážka veľkonočných prác

Veľká noc je síce za nami, ale to by bola obrovská škoda sa nepochváliť krásnymi kuriatkami, ktoré maľovali akrylom naši žiaci

Čítať ďalej…

Oslavy Kazašského štátneho sviatku NAURYZ

Našej škole sa dostalo veľkej cti v podobe pozvánky od Veľvyslanectva Kazašskej republiky, ktoré nás poprosilo o zapojenie sa do kultúrneho programu v rámci verejnej prezentácie kazašskej kultúry pri príležitosti sviatku Nauryz. Naši talentovaní žiaci maľovali na Hlavnom námestí typickú kazašskú jurtu. Deti prvýkrát tvorili na verejnosti a výsledok je úžasný. Maľby sa stanú súčasťou putovnej výstavy po Slovensku

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z verniáže súťaže Výtvarný obor

Vernisáž výstavy súťaže Výtvarný obor bola absolútne fantastická! Srdečne ďakujeme za hojnú účasť a vynikajúcu atmosféru. Tešíme sa na ďalšie stretnutia!

Čítať ďalej…