Oznam o rekonštrukcii schodiska SD Trávniky

Milí rodičia a žiaci, chceli by sme vás upozorniť na dočasnú rekonštrukciu schodiska SD Trávniky, ktorá bude prebiehať od septembra do decembra. Parkovanie je preto možné len pred ZŠ Nevädzová alebo v OC Retro (3 hodiny zadarmo).

Čítať ďalej…

Pozvánka na zápis na školský rok 2023/2024

Srdečne vás pozývame na zápis do výtvarného odboru, ktorý sa uskutoční v: 1) SD Trávniky na Nevädzovej 4 od 4.9 do 8.9 vždy od 10:00 do 17:00 2) SD Nivy na Súťažnej 18 od 4.9 do 8.9 vždy od 13:00 do 17:00 3) Galérii Ladon na Bezručovej 1 dňa 6.9 od 15:00 do 18:00 Ďalej je možné sa zapísať online. Načítajte kód z plagátu prihlášky.

Čítať ďalej…

Virtuálna pohľadnica z letnej výtvarnej školy 31.7.-4.8.2023

Delíme sa s vami o nádherné diela a originálne dizajnové predmety od šikovných mladých dizajnérov, ktorí tvorili v minulom týždni Letnej výtvarnej školy

Čítať ďalej…

Pozdravy z letnej výtvarnej školy 24.7-28.7.2023

Máme za sebou ďalšie úspešné kolo letnej výtvarnej školy, plnej inšpirácie, tvorenia a radosti!

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z letnej výtvarnej školy 17.7-21.7.2023

Letná výtvarná škola s podtitulom " Celý svet je umenie" sa venovala vybraným epizódam z dejín umenia. Naši žiaci mali možnosť zoznámiť sa zo svetom stredoveku, kedy boli knihy vzácne a maľby v nich prekrásne. Mali možnosť si sami stvoriť stredoveký príbeh, ktorý spracovali vo forme stredovekého komiksu alebo inak tapisérii. Spoločnou prácou sa žiaci učia praxi v kolektíve, tolerancii a rešpektu.

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z keramickej letnej výtvarnej školy 2023

Pozrite si diela našich mladých, šikovných keramikárov, ktorí absolvovali týždeň intenzívneho tvorenia.

Čítať ďalej…

Pozvánka na Plenér s Ladon

Milí rodičia, rovnako ako po minulé roky sme pre vás pripravili letné výtvarné dielničky v Medickej záhrade, na ktoré sa môžete tešiť každý júlový a augustový pondelok od 16:00 do 18:00.

Čítať ďalej…

Letné prázdniny pred nami

Školský rok sa chýli ku koncu a to platí aj pre SZUŠ Výtvarný ateliér Ladon. Máme za sebou posledné hodiny, odovzdali sme vysvedčenia a deťom tašky plné nimi vytvorených umeleckých diel. Bolo to krásne, ďakujeme za všetko! Tešíme sa na vásv novom školskom roku 2023/2024 :)

Čítať ďalej…

Veľký úspech na súťaži V krajine remesiel

S radosťou vám oznamujeme, že naši žiaci a naša pani riaditeľka, získali významné ocenenia na 9. ročníku súťaže v remeselnej tvorivosti detí, organizovanej Úľuvom - V krajine remesiel! V tejto súťaži, sa stretlo 639 prác talentovaných detí a ocenených ich bolo 85. O to väčšiu máme radosť, že sú medzi nimi aj práce našich žiakov

Čítať ďalej…

Televízna reportáž z víkendového tvorenia so Spolkom Slovákov z Bulharska

Pozrite si televíznu reportáž, v ktorej sa redaktori Ružinovskej televízie pozreli na priebeh víkendového tvorenia :)

Čítať ďalej…