Aj tento rok sa stretneme na Vševedkovi

Je našou milou povinnosťou vás informovať, že aj tento rok nájdete stánok našej SZUŠ Výtvarný ateliér Ladon na Vševedkovi - edukačnom a hravom festivale pre deti a rodičov, ktorí sa uskutoční 14.4.2024 v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave od 10:00 do 18:00.

Čítať ďalej…

Jarný víkendový kurz keramiky pre rodičov s deťmi

Milí rodičia a deti, srdečne vás pozývame na jarný víkendový kurz keramiky, ktorý je určený pre rodičov, starých rodičov s deťmi od 8 rokov. Deti a rodičia si vytvoria úžitkové predmety ako hrnček a niečo pre radosť -napríklad zvieratko.

Čítať ďalej…

Oznam o veľkonočných prázdninách

Milé deti, milí rodičia, veľkonočné prázdniny budú trvať od 29.3 do 2.4.2024. Prajeme vám príjemné prežitie Veľkej noci. Kolektív SZUŠ Výtvarný ateliér LADOn

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z výstavy Danka a Janka

Milí rodičia, milé deti, milí fanúšikovia školy, s radosťou sa s vami delíme o správu z vernisáže výstavy "Danka a Janka vo svete fantázie", ktorá sa udiala v utorok 26.3.2024 v útulných priestoroch Ružinovskej, knižnice. Zase raz nás potešila hojná účasť žiakov, rodičov, starí rodičia a súrodencov. Vernisáže sa zúčastnili aj zástupcovia Ružinovskej knižnice Mgr. Eva Pindjáková a Jana Klenovičová z útvaru koordinácie a metodiky.

Čítať ďalej…

Pozvánka na vernisáž "Danka a Janka vo svete fantázie"

Opäť vás pozývame na ďalšiu vernisáž, tentoraz výtvarných prác na tému "Danka a Janka vo svete fantázie". Uskutoční sa v priestoroch Knižnice Ružinov 26.3.2024 od 17:00. Výstava potrvá do 30.4.2024. Tešíme sa na vás v utorok!

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z vernisáže Rozprávková krajina

S radosťou sa s vami delíme o fotky z viac než vydarenej vernisáže súťaže Rozprávková krajina. Veľmi nás pri srdci zahriala hojná účasť a nadšenie všetkých zúčastnených z podoby výstavy. Robí nám radosť, že vám môžeme prinášať radosť do životov prostredníctvom umenia.

Čítať ďalej…

Pozvánka na vernisáž súťaže "Rozprávková krajina"

Milí rodičia, milé deti, srdečne vás pozývame na vernisáž súťaže Rozprávková krajina, ktorá sa uskutoční v Galérii LADON 14.3.2024 od 17:00. Tešíme sa na vás!

Čítať ďalej…

Súťaž “Rozprávková krajina” - výsledková listina

Milí naši žiaci, milí rodičia, výsledky súťaže Rozprávková krajina sú konečne tu!

Čítať ďalej…

VÍKENDOVÝ KERAMICKÝ KURZ PRE RODIČOV S DEŤMI

Dávame do pozornosti aprílový kurz pre rodičov, alebo starých rodičov s deťmi od šiestich rokov, ktorý sa uskutoční v priestoroch SD Trávniky na Nevädzovej ulici.

Čítať ďalej…

Venujte dve percentá z dane SZUŠ Výtvarný ateliér LADON

Vážení rodičia a priatelia školy, dovoľte mi, prosím, požiadať Vás o podporu poukázaním 2% z Vašich daní za rok 2023.

Čítať ďalej…