Letné prianie od pedagogického kolektívu SZUŠ Výtvarný ateliér LADON

Milí výtvarníci, rodičia a fanúšikovia SZUŠ Výtvarný ateliér LADON! Srdečne vám prajeme príjemné prežitie leta, plného pohody a oddychu. Ďakujeme vám za vašu neutíchajúcu priazeň a podporu školy v neľahkých korona časoch. Veríme, že aspoň niektorým z vás priniesla Výtvarná doma odreagovanie počas karantény. Tešíme sa na vás konečne naživo v septembri! :)

Čítať ďalej…

Galérie víťazných prác zo súťaže Drak Ladon

V článku nájdete všetky ocenené práce v rámci súťaže Drak Ladon. Pokochajte sa nádhernými výtvormi našich študentov všetkých vekových kategórií. Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným za ich odvahu sa zapojiť do súťaže a gratulujeme :)

Čítať ďalej…

VÝSLEDKY SÚŤAŽE “DRAK LADON”

Milí výtvarníci, sme veľmi radi, že vás naša súťaž oslovila a poslali ste dokopy 76 prác !!! Ďakujeme !!!

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - Mimézis napodobňovanie

Pozrite si galériu z šesťdesiateho tretieho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej nápadité napodobnenia!

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - veľkí školáci

Veľmi sa tešíme ak deti stále baví výtvarná aj vo veku 10 - 14 rokov. Práce, ktoré vám chceme ukázať v tejto galérií sú dôkazom toho, že pracovať na sebe sa vyplatí. Keď práce starších detí vidia tie mladšie, reagujú s nadšením, žeby aj oni chceli takto pekne kresliť a maľovať. Veď sa pozrite :)

Čítať ďalej…

Pripomíname súťaž Drak Ladon

SÚŤAŽ "DRAK LADON" STÁLE PREBIEHA Práce nám prichádzajú každý deň a veľmi sa z toho tešíme Pre tých, ktorí sa ešte nezapojili: uzávierka súťaže je v sobotu 27.6. Svoje diela posielajte na: vytvarnadoma@gmail.com

Čítať ďalej…

Oznam o zápise na školský rok 2020/2021

Zápis sa uskutoční v termíne od 24.6 do 30.6, od 13:00 do 17:00 v priestoroch SD Trávniky (Nevädzová 4) a SD Nivy (Súťažná 18). Tešíme sa na vás! :)

Čítať ďalej…

Blahoželanie k svadbe

V sobotu sa vydala naša učiteľka Viktória Šoltisová!! Mladomanželom na spoločnej ceste životom prajeme lásku, porozumenie a šťastie. Nech ste stále takí šťastní, ako v boli počas svadobného dňa! :)

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - malí školáci

Ďalšie deti by radi ukázali svoje vydarené dielka, ktoré tvorili doma. Či už ide o domáce spontánne kresby alebo o školské projekty, cítiť z nich radosť, hravosť a nadšenie z tvorenia. Nech sa páči, pozrite si galériu diel, ktoré nám zastali naši malí školáci.

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - predškoláci a predškoláčky

Títo drobci sú veľmi šikovní, plní energie a bláznivých nápadov - skrátka, k tvorbe pristupujú s voľnosťou, ktorú im my dospelí môžeme ticho závidieť! :) Pozrite si krásne výtvory, ktoré nám poslali predškoláci a predškoláčky spomedzi našich žiakov.

Čítať ďalej…