Súťaž “Rozprávková krajina” - výsledková listina

Milí naši žiaci, milí rodičia, výsledky súťaže Rozprávková krajina sú konečne tu!

Čítať ďalej…

VÍKENDOVÝ KERAMICKÝ KURZ PRE RODIČOV S DEŤMI

Dávame do pozornosti aprílový kurz pre rodičov, alebo starých rodičov s deťmi od šiestich rokov, ktorý sa uskutoční v priestoroch SD Trávniky na Nevädzovej ulici.

Čítať ďalej…

Venujte dve percentá z dane SZUŠ Výtvarný ateliér LADON

Vážení rodičia a priatelia školy, dovoľte mi, prosím, požiadať Vás o podporu poukázaním 2% z Vašich daní za rok 2023.

Čítať ďalej…

Ocenení zo súťaže Vianočná pohľadnica 2023

S radosťou sa s vami delíme o fotky šťastných detí s diplomami za umiestnenia na súťaži Vianočná pohľadnica 2023. Srdečne gratulujeme Sofii Blažek a Isabelle Muriel Zorle k striebornému pásmu!

Čítať ďalej…

Vernisáž výstavy Impresia - Galéria Ladon, 26.1.2024

Dňa 26.1.2024 sa veľmi príjemnej atmosfére uskutočnila vernisáž výstavy výtvarný prác štúdia pre dospelých v priestoroch Galérie Ladon na Bezručovej ulici. Pozrite si priloženú fotoreportáž, v rámci ktorej sme zarchivovali nielen vystavené diela, ale aj zachytili pozitívneho ducha, ktorý bol s nami prítomný počas celej akcie.

Čítať ďalej…

Predlžujeme termín uzávierky súťaže Rozprávková krajina

Dobrá správa pre všetkých notorických nestíhačov a váhavcov! Predĺžili sme termín uzávierky súťaže Rozprávková krajina do piatka 9.2.2024.

Čítať ďalej…

Posledný deň výstavy v Galérii Ladon

Milí rodičia, žiaci a fanúšikovia školy, do 11.1, si môžete pozrieť výstavu Vianočná pohľadnica a Komiks - život bociana v priestoroch Galérie Ladon na Bezručovej ulici v Bratislave.

Čítať ďalej…

Ukážky z tvorby - hlinené autoportréty

Pod vedením Michaely Helíkovej naši šikovní škôlkari z MŠ Henkel a MŠ Budovateľská vytvorili veselé hlinené portrétiky vymaľované transparentnou glazúrou a zdobené engobou. Z pobočky SD Nivy si môžete pozrieť fotky hlinených čaší, ktoré školáci a škôlkari vyfarbili glazúrami.

Čítať ďalej…

Vyhlásenie súťaže Rozprávková krajina

Oficiálne vyhlasujeme výtvarnú súťaž pre všetkých našich žiakov s titulom Rozprávková krajina. Ako vyzerá tvoja rozprávková krajina? Termín uzávierky súťaže: 31.1.2024

Čítať ďalej…

Vianočné prianie 2023

Milí rodičia, milé deti, srdečne vám prajeme pohodové prežitie vianočných sviatkov, veľa darčekov, zdravia a rodinnej pohody. Tešíme sa na vás v novom roku 2024, ktorí nám snáď všetkých prinesie čo najviac dobrého.

Čítať ďalej…