Fotky - Alica v krajine zázrakov

Pozrite si galériu z trinásteho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej krásne ilustrácie rozprávočky Alica v krajine zázrakov. Niektorí ste tvorili z vlastnej fantázie, iní ste sa inšpirovali už existujúcimi obrázkami - všetky kresbičky však skvele zachycujú čarovnú atmosféru Alicinho sveta.

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 15.zadanie

TÉMA NA PIATOK: Zbierka drobných predmetov. Tento piatok vás nečaká náročnejšia téma, ako to bolo minulé dva týždne. Tentokrát sme si pre vás pripravili tému trošku bláznivú, experimentálnu a hravú. Ste zvedaví?

Čítať ďalej…

Fotky - tancujem pre radosť

Pozrite si galériu z dvanásteho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej veselé roztancované postavičky, čo na ne poviete? My sme nadšení!

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 14.zadanie

TÉMA NA ŠTVRTOK: Otláčanie - monotypia.

Čítať ďalej…

Fotky - výjavy zo života

Pozrite si galériu z jedenásteho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej krásne výjavy z bežného života - ako mamička varí špagety, ako sa učíme cez internet alebo ako zajačik prehryzol kábel od slúchadiel - samé drobné denné radosti.

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 13.zadanie

TÉMA NA STREDU: Alica v krajine zázrakov - ilustrácia.

Čítať ďalej…

Fotky - hmatová kniha

Pozrite si galériu z desiateho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej prekrásne originálne knižky, ktoré ste vyrobili zo všakovakých materiálov, ktoré už boli pripravené na vyhodenie - a predsa sa pre ne našlo takéto prekrásne využitie.

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 12.zadanie

TÉMA NA UTOROK: Tancujem pre radosť - inšpirácia Paulom Klee. My takisto ako Paul zoberieme čiaru na prechádzku a vytvoríme si úplne jednoduché postavičky podľa jeho obrazu alebo podľa našej ukážky

Čítať ďalej…

Fotky - labyrinty

Pozrite si galériu z deviateho dňa výtvarnej doma! Nájdete v nej bytosti z gréckych bájí - desivého Minotaura, hrdinu Tésea, spanilú Ariadnu a hlavne spletité bludisko!

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 11.zadanie

TÉMA NA PONDELOK: Výjavy zo života. V dejinách umenia nájdeme veľa obrazov, na ktorých maliar zobrazuje činnosti z bežného života. Vyskúšajte si túto tému aj vy! :)

Čítať ďalej…