Fotogaléria zo Zoom hodín 2

Prinášame vám ukážky prác našich žiakov, ktorí sa zúčastnili online hodín cez aplikáciu ZOOM. Pozrite si milé zvieratká z plastelíny a hliny a čarovné portréty z obalov od vajíčok. Čo na nich poviete?

Čítať ďalej…

Dvadsiata štvrtá galéria z dištančného vyučovania

Ďalší týždeň, ďalšie super témy. Deti tvorili na základe zadaní ako čarovná paleta, zátišie, maska či zimná krajina. Prajeme vám príjemné chvíľa strávené prezeraním galérie :)

Čítať ďalej…

Fotogalérie zo zoom hodín

Dnes uverejňujeme galériu krásnych výtvarných prác našich talentovaných žiakov, ktoré vznikli na zoom hodinách s Vierkou, Zuzkou, Viktóriou Lukačkovou a Marínou :)

Čítať ďalej…

Dvadsiata tretia galéria z dištančného vyučovania

Nepoľavuje v tvorbe! V druhom februárovom týždni výtvarnej doma sme vytvárali nádherné diela na témy ako voskomaľba, veselé kamene, maľovanie s otočkou či historická kabelka. Pozrite si galériu prác našich študentov :)

Čítať ďalej…

Návod na vytvorenie výtvarného diela - čarovný les

Dnes sa ocitneme v čarovnom lese, poďte tam spolu s pani učiteľkou Viktóriou Hrehovou. Potrebujete len temperové farby, výkres A3/A2, pastelky a vlastnú fantáziu 🤩

Čítať ďalej…

Návod na vytvorenie výtvarného dielka - tvár na vešiaku

Ak máte doma vešiak, tak si poďte s pani učiteľkou Vierkou vytvoriť niečo nezvyčajné.

Čítať ďalej…

Návod na vytvorenie výtvarného diela - vtáčik zo šablónky

Vytvorte si veselé farebné vtáčiky zo šablóniek. Potrebujete: výkresy, ceruzku, nožnice, písmenkové pečiatky, kúsok špongie, temperové farby a paletu.

Čítať ďalej…

Zoom hodiny na týždeň 22.- 26.2.2020

Milí rodičia a žiaci, na základe vašich priaznivých ohlasov pokračujeme v aktivite: "Zoom hodiny s učiteľkami" Viac info kedy a čo v článku

Čítať ďalej…

Oznam o pokračovaní dištančného vyučovania

Vážení rodičia a milí žiaci, oznamujeme Vám, že vzhľadom na súčasnú nepriaznivú pandemickú situáciu v Bratislave a Ministerstvom školstva vyhlásené jarné prázdniny od 27.2. do 7.3.2021 pokračuje od 22.2. - 26.2.2021. v našej SZUŠ - Výtvarný ateliér LADON vyučovanie dištančnou formou. Vyučovanie za prísnych hygienických podmienok individuálnou formou obnovíme na základe aktuálnej pandemickej situácie 8.3.2021. Veľmi si vážme vašu priazeň a pochopenie. Je nám to veľmi ľúto a zatiaľ sa na Vás tešíme na našich " zoom hodinách".

Čítať ďalej…