Prečo Ladon?

Ladon je v starogréckej mytológii drak, ktorý starostlivo a neúnavne stráži strom so zlatými jablkami. Tak ako bájny drak Ladon nedal dopustiť na vzácne jablká ani, my nespúšťame z očí vaše deti a ich vzácny dar – výtvarný talent. Už od roku 2011 dbáme na to, aby sa vo vašich deťoch prebudila láska ku krásnemu umeniu, radosť z vlastnej tvorivosti a hravosť, ktorá by nám v živote nemala chýbať.

ladon-logo

Škôlkari

Výtvarná činnosť rozvíja jemnú motoriku ruky, koncentráciu na zadanú úlohu, vďaka čomu ľahšie zvláda základy písania.

• 4 – 6 roční, prípravné štúdium
  • vyučovanie prebieha priamo v priestoroch škôlky (MŠ Bancíkovej, MŠ Osadná, MŠ Rešetková, MŠ Tekovská, MŠ Budovateľská, MŠ Henkel) a v pobočke Šamorín
  • alebo v priestoroch SD Trávniky (naša centrála), SD Nivy a Galéria Ladon
  • 90 min 1x týždenne
  • 22 eur mesačne
skolkari

Školáci

Povzbudíme vaše dieťa v tom, aby prejavilo svoj prirodzený talent, rozvinulo svoju fantáziu a naučilo sa zvládať rôznorodé výtvarné techniky.

• 6 – 25 roční, základné štúdium 1. a 2. stupňa
  • vyučovanie priamo v priestoroch školy (ZŠ Nevädzová, ZŠ Za kasárňou, ZŠ Borodáčovú/ Esprit + ZŠ Borodáčová / Tomášiková)
  • alebo v priestoroch SD Trávniky (naša centrála), SD Nivy a Galéria Ladon
  • 135 min 1x týždenne
  • 25 eur mesačne
skolaci

Dospelí

Splňte si svoje sny, naučte sa niečo noví, oddychujte pri krásnej tvorivej činnosti!

• 25 – 100 roční, štúdium pre dospelých
  • vyučovanie prebieha v priestoroch SD Trávniky (naša centrála) alebo SD Nivy
  • možnosť špecializácie na keramiku
  • 135 min 1x týždenne