Milí rodičia, deti a priatelia,

v tejto mimoriadnej situácii, keď sú všetky školy a školské zariadenia zatvorené, vrátane tej našej, sme sa rozhodli pre Vás pripraviť online vyučovanie. Chýba nám práca s vami a radosť z vašich krásnych výtvorov. Kreslenie, maľovanie a všetky výtvarné tvorivé aktivity sú ešte k tomu výbornou terapiou, ktorá nám pomáha odbúravať stres, zabaví nás a oddýchneme si. 

Každý deň od pondelka 16. 3. vždy o 9:00 budeme na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/szusatelierladon a web: http://atelierladon.sk/ uverejňovať krátke zadanie (tému + info o materiály + nejaké zaujímavosti z dejín umenia), ktorú si môžete vyskúšať doma. Môžete tak mať doma výtvarnú! :) Téma bude vždy nenáročná na materiál, aby ste si vystačili s tým, čo máte aktuálne v peračníku, v šuflíku stola apod. Zadanie bude vždy upravené do dvoch náročností - pre deti od 4 do 10 rokov a pre deti od 10 rokov až dospelých.

Ak prácu vytvoríte, pošlite nám ju na mailovú adresu vytvarnadoma@gmail.com a/lebo ju priložte do komentára na facebooku k príspevku so zadaním témy. Vašu domácu tvorbu si určite niekde vystavíme - buď na facebooku, alebo potom naživo v škole, takže určite obrázky nevyhadzujte a odložte si ich. :)

Už teraz sa veľmi tešíme na Vaše práce!

Srdečne v mene celej SZUŠ Výtvarný ateliér Ladon

Späť