Milé deti, žiaci a rodičia! Veľmi pekne ďakujeme za vašu priazeň a nadšenie, s akým ste sa zapojili do online vyučovania. Za uplynulé 3 mesiace sme zverejnili 64 zadaní, zapojilo sa vás celkovo 178 a spolu ste nám poslali neuveriteľných 1391 prác!

Práce boli nádherné a veľmi ste nás touto odozvou každodenne tešili. Veríme, že aj pre vás bola umelecká tvorba v neľahkých časoch príjemným oddychom, uľavením a obohatením. Ak ste náhodou niektoré zadanie nestihli, stále sa k nemu môžete vrátiť (najrýchlejšie sa k minulým zadaniam dostanete kliknutím na kategóriu Výtvarná doma) a poslať nám svoj odfotený výtvor. Online zadávanie tém nás priviedlo k myšlienke usporiadania výstavy prác, ktoré vznikli v čase karantény, prípadne vydania knihy alebo iného výstupu, takže sa máte na čo tešiť! 

Dnešným dňom končíme so zadávaním tém online, pretože sa chceme spolu s vami podeliť o krásne výtvory, ktoré ste nám poslali nad rámec zadaní. Odteraz do konca školského roka budeme priebežne zverejňovať výtvory, ktoré ste robili doma na svoje vlastné "zadania" - chceme vzdať holt vašej spontánnej tvorivosti a šikovnosti! Veľmi pekne za zaslanie týchto prác ďakujeme a ak ešte máte doma nejaké ďalšie výtvarné dielka, ktoré ste nám neposlali, určite nám ich pošlite a my ich zverejníme.  Prvú galériu zverejníme dnes (15.6).

Stále taktiež môžete posielať práce do súťaže „Drak LADON“ 

Na záver pripájame oznam o aktuálnom stave vyučovania: Vyučovanie v SZUŠ – Výtvarný ateliér LADON, ktoré bolo prerušené z dôvodu pandémie koronavírusu sa v tomto školskom roku žiaľ neobnoví. Priestory, v ktorých prebieha vyučovanie (SD Nivy a SD Trávniky) neobnovili prevádzku v plnom rozsahu, preto nevieme splniť podmienky určené Hlavným hygienikom SR k obnoveniu vyučovania.

Budeme sa na vás tešiť opäť v budúcom školskom roku! Informácie o termíne zápisu zverejníme čoskoro. Pre aktuálne informácie sledujte našu facebookovú a webovú stránku a tiež vaše mailové schránky.


Späť