Na základe rozhodnutia ministra školstva bude vyučovanie v SZUŠ - Výtvarný ateliér LADON v týždni od 3.5. 2021 prebiehať za rovnakých podmienok ako doteraz.
Prezenčná výučba je umožnená iba individuálnemu vyučovaniu hudobného odboru. Od pondelka 3. mája bude podľa covidového automatu Slovensko naďalej bez čiernych okresov. V rámci regionálneho rozdelenia ubudne aj bordových okresov (III. stupeň varovania). Oproti tohto týždňovým 22 ich bude už len 10. V červenej farbe (II. stupeň varovania) bude 60 okresov. Pribudnú aj štyri okresy v I. stupni varovania (ružová farba), od nasledujúceho týždňa ich bude deväť. Nové rozdelenie okresov v rámci regionálneho covidového automatu schválila v stredu (28. 4.) vláda.


Čo z neho vyplýva pre našu SZUŠ? Bratislava je zatiaľ v červenej farbe. Ak budeme ružový, oranžový alebo žltý okres, bude prezenčné vyučovanie prebiehať pre všetkých žiakov, teda aj skupinové vyučovanie výtvarného odboru. 


Pokračujeme vo vyučovaní online zoom  a tiež sme pre Vás pripravili v priebehu týždňa od 3.5. do 7.5. aj otvorené online zoom hodiny.
Tešíme sa na Vás


Bližšie informácie zverejníme o otvorených online zoom hodinách na našich internetoch v najbližšom čase.

Späť