Osemnásta galéria z dištančného vyučovania

Po menšej odmlke sa znova hlásime s galériami prác z dištančnej výtvarnej :) Nachystali sme pre vás galériu z decembrových prác, ktoré nám prišli po Silvestri na mail. Taktiež budeme znova publikovať virtuálne galérie prác na základe zadaní na konkrétny týždeň. Aktuálne sa môžete tešiť na nádherné práce, ktoré spracovali témy ako Jánošík očami detí, špirála, fľašové novotvary či abstrakciu a mramorovanie.

Čítať ďalej…

Sedemnásta galéria z dištančného vyučovania

Počas šiesteho týždňa dištančného vyučovania naši žiaci nachystali nádherné práce na témy ako Inuiti, komiks podľa obľúbenej rozprávky či chaos verzus poriadok. V príspevku sa nachádzajú galérie z pondelkových, utorkových a stredajších skupín :)

Čítať ďalej…

Šestnásta galéria z dištančného vyučovania

Po včerajšej veľkej dávke diel venovaných témam ako sova či čokoládový expresionizmus vám prinášame ďalšie fotky z toho istého týždňa, tentoraz z piatkových skupín.

Čítať ďalej…

Pätnásta galéria z dištančného vyučovania

Počas piateho týždňa dištančného vzdelávania naši žiaci tvorili lekná, vymýšľali spoločenské hry, dali si čaj o piatej, navrhovali dom, vyskúšali si techniku frotáže. Veď sa pozrite

Čítať ďalej…

Štrnásta galéria z dištančného vyučovania

Vychutnajte si posledné dve galérie z týždňa, v rámci ktorého naši študenti interpretovali témy ako Martin na bielom koni, kruh, fantastická stolička či hrnček a jeho negatív. No nie sú tí naši žiaci talentovaní?

Čítať ďalej…

Trinásta galéria z dištančného vyučovania

Pozrite si ďalšiu galériu plnú kruhov, izbičiek a hrnčekov :) Taktiež sme aktualizovali galérie o fotky prác poslaných neskôr.

Čítať ďalej…

Dvanásta galéria z dištančného vyučovania

Pokochajte sa prácami detí z utorkových skupín, ktoré s vervou spracovali témy ako Martin na bielom koni, kruh či hrnček a jeho negatív.

Čítať ďalej…

Jedenásta galéria z dištančného vyučovania

Tentoraz prichádza na rad dvojitá dávka galérii. Doplnili sa práce z piatkových skupín, takže si máte šancu posledný krát užiť veselé hubky či pestrofarebné návrhy dvier. V 4. týždni výtvarnej na diaľku naši žiaci navrhovali vlastnú izbu, vymýšľali fantastické stoličky, modelovali tváričky a postavičky z plastelíny, kreslili kruhy či obľúbený hrnček. Galérii práci pondelkových skupín volá.

Čítať ďalej…

Desiata galéria z dištančného vyučovania

Hubky, písmená a zátišia - to vás čaká v galérii prác detí z dištančného vyučovania.

Čítať ďalej…

Deviata galéria z dištančného vyučovania

Pokochajte sa prácami detí z stredových skupín!

Čítať ďalej…