Fotky - povesť o Tatrách

Pozrite si galériu z päťdesiateho prvého dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej krásnych obrov, Kikimory a Tatry :)

Čítať ďalej…

Fotky - štúdia

Pozrite si galériu z päťdesiateho dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej krásne prepracované štúdie lega, jabĺčka aj šachovej figúrky :)

Čítať ďalej…

Fotky - totem

Pozrite si galériu z štyridsiateho deviateho dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej prekrásne totemy :)

Čítať ďalej…

Vyhlásenie súťaže "Urob si vlastnú výstavu"

Milé deti, rodičia a všetci nadšenci výtvarnej tvorby! Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu účasť na súťaži "Urob si doma výstavu". Veľmi milo ste nás prekvapili fotkami, videami s krásnymi vernisážami a krásnymi výstavami. Ste proste úžasní!

Čítať ďalej…

Fotky - panamské molas

Pozrite si galériu z štyridsiateho siedmeho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej krásne obrázky inšpirované panamskou technikou molas :)

Čítať ďalej…

Fotky - vlastné papierové peniaze

Pozrite si galériu z štyridsiateho šiesteho dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej krásne originálne návrhy bankoviek vymyslenej meny žužu, kopčeky alebo plutóny.

Čítať ďalej…

Fotky - chute zapúšťané do papiera

Pozrite si galériu z štyridsiateho piateho dňa výtvarnej doma- Ako vyzerajú chute? No predsa takto! :) Ktorá je kyslá, ktorá slaná a ktorá horká - uhádnete? ;)

Čítať ďalej…

Fotky - kuchyňa

Pozrite si galériu z štyridsiateho štvrtého dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej krásne kreslené kuchyne, veľmi pekne zobrazené až do drobných detailov (nájdete kúzelnícky klobúčik?).

Čítať ďalej…

Fotky - maľovaný recept

Pozrite si galériu z štyridsiateho tretieho dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej chutné a krásne maľované recepty na hamburger, pizzu, cestovinky aj palacinky :)

Čítať ďalej…

Fotky - Čo dnes chytil pavúčik Samko?

Pozrite si galériu z štyridsiateho druhého dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej veselých pavúčikov a mušky na sieti :)

Čítať ďalej…