Fotky - roztancované postavičky

Pozrite si galériu z dvanásteho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej veselé roztancované postavičky, čo na ne poviete? My sme nadšení!

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 14.zadanie

TÉMA NA ŠTVRTOK: Otláčanie - monotypia.

Čítať ďalej…

Fotky - výjavy zo života

Pozrite si galériu z jedenásteho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej krásne výjavy z bežného života - ako mamička varí špagety, ako sa učíme cez internet alebo ako zajačik prehryzol kábel od slúchadiel - samé drobné denné radosti.

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 13.zadanie

TÉMA NA STREDU: Alica v krajine zázrakov - ilustrácia.

Čítať ďalej…

Fotky - hmatová kniha

Pozrite si galériu z desiateho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej prekrásne originálne knižky, ktoré ste vyrobili zo všakovakých materiálov, ktoré už boli pripravené na vyhodenie - a predsa sa pre ne našlo takéto prekrásne využitie.

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 12.zadanie

TÉMA NA UTOROK: Tancujem pre radosť - inšpirácia Paulom Klee. My takisto ako Paul zoberieme čiaru na prechádzku a vytvoríme si úplne jednoduché postavičky podľa jeho obrazu alebo podľa našej ukážky

Čítať ďalej…

Fotky - labyrinty

Pozrite si galériu z deviateho dňa výtvarnej doma! Nájdete v nej bytosti z gréckych bájí - desivého Minotaura, hrdinu Tésea, spanilú Ariadnu a hlavne spletité bludisko!

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 11.zadanie

TÉMA NA PONDELOK: Výjavy zo života. V dejinách umenia nájdeme veľa obrazov, na ktorých maliar zobrazuje činnosti z bežného života. Vyskúšajte si túto tému aj vy! :)

Čítať ďalej…

Fotky prác - ilustrácie na motívy rozprávky "Kocúr v čižmách" a návrh topánočky

Pozrite si nádherné práce našich žiakov, úžasných kocúrikov, hrady, princezné, kúzelné topánočky a dokonca aj fotku živého kocúra v čižmách! Ďakujeme za krásne veselé zvieratká a profi dizajnérske návrhy. Je vidno, že vás téma bavila.

Čítať ďalej…

VÝTVARNÁ DOMA - 10.zadanie

TÉMA NA PIATOK: Hmatová knižka. Každý z nás má doma nejaké knižky, ale takúto ešte určite nemáte! Vytvorte si spolu s nami vašu originálnu hmatovú knižku.

Čítať ďalej…