Trinásta galéria z dištančného vyučovania

Pozrite si ďalšiu galériu plnú kruhov, izbičiek a hrnčekov :) Taktiež sme aktualizovali galérie o fotky prác poslaných neskôr.

Čítať ďalej…

Dvanásta galéria z dištančného vyučovania

Pokochajte sa prácami detí z utorkových skupín, ktoré s vervou spracovali témy ako Martin na bielom koni, kruh či hrnček a jeho negatív.

Čítať ďalej…

Jedenásta galéria z dištančného vyučovania

Tentoraz prichádza na rad dvojitá dávka galérii. Doplnili sa práce z piatkových skupín, takže si máte šancu posledný krát užiť veselé hubky či pestrofarebné návrhy dvier. V 4. týždni výtvarnej na diaľku naši žiaci navrhovali vlastnú izbu, vymýšľali fantastické stoličky, modelovali tváričky a postavičky z plastelíny, kreslili kruhy či obľúbený hrnček. Galérii práci pondelkových skupín volá.

Čítať ďalej…

Desiata galéria z dištančného vyučovania

Hubky, písmená a zátišia - to vás čaká v galérii prác detí z dištančného vyučovania.

Čítať ďalej…

Deviata galéria z dištančného vyučovania

Pokochajte sa prácami detí z stredových skupín!

Čítať ďalej…

Ôsma galéria z dištančného vyučovania

Dnes pokračujeme so zverejňovaním galérií z týždňa, počas ktorého naši šikovníci tvorili na základe tém ako výzdoba dverí či huby :)

Čítať ďalej…

Siedma galéria z dištančného vyučovania

Počas tretieho týždňa výtvarnej naši žiaci tvorili na témy jesenné zátišie, hríbiky podľa Matissa, navrhovali výzdobu dverí, vymýšľali písmo, uleteli si do exotiky alebo kreslili autoportrét

Čítať ďalej…

Šiesta galéria z dištančného vyučovania

Tentoraz sme pre vás nachystali fotky tvorby detí, ktoré navštevujú výtvarnú vo štvrtky a piatky. Pozrite sa posledný krát na roztomilé dielka našich šikovníkov, ktorí s veľkým štýlom spracovali témy ako budovy vo svete Harryho Pottera, asambláž či abstraktná socha. Už zajtra nás čakajú iné témy! A mimochodom, galérie sú pravidelne každý piatok aktualizované o práce, ktoré prišli na náš mail neskôr! :)

Čítať ďalej…

Piata galéria z dištančného vyučovania

Ďalšie práce našich šikovných žiakov, ktorí navštevujú výtvarnú v stredu :)

Čítať ďalej…

Tretia galéria z dištančného vyučovania

Ďalší deň, ďalšie galérie. Tentoraz prišiel na rad posledný októbrový deň a prvý pondelok v novembri. Ten priniesol so sebou nové hravé témy ako asembláž, vitráž či architektúra filmov Harry Potter :) Len tak ďalej, naši šikovníci!

Čítať ďalej…