Oznam o pokračovaní online vyučovania

Riaditeľka Súkromnej základnej umeleckej školy - Výtvarný ateliér LADON Alexandra Puchovská oznamuje v súvislostí s Nariadením ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, ktoré umožňuje zriaďovateľom otvorenie prvého až piateho ročníka základných škôl a školských klubov detí od 1.6.2020, že uvedený dokument "Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania materských a základných škôl do konca školského roka 2019/2020" (vydaný 18.5.2020) sa vzťahuje len na materské školy a základné školy, nie ZUŠ. Z tohto dôvodu SZUŠ - Výtvarný ateliér LADON zostáva v režime nastaveného online vyučovania.

Čítať ďalej…

Fotky - povesť o Tatrách

Pozrite si galériu z päťdesiateho prvého dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej krásnych obrov, Kikimory a Tatry :)

Čítať ďalej…

52.zadanie - erb a znak

TÉMA NA ŠTVRTOK: Erb a znak

Čítať ďalej…

Fotky - štúdia

Pozrite si galériu z päťdesiateho dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej krásne prepracované štúdie lega, jabĺčka aj šachovej figúrky :)

Čítať ďalej…

Fotky - totem

Pozrite si galériu z štyridsiateho deviateho dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej prekrásne totemy :)

Čítať ďalej…

50.zadanie - povesť o Tatrách

TÉMA NA UTOROK: Povesť o Tatrách

Čítať ďalej…

Vyhlásenie súťaže "Urob si vlastnú výstavu"

Milé deti, rodičia a všetci nadšenci výtvarnej tvorby! Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu účasť na súťaži "Urob si doma výstavu". Veľmi milo ste nás prekvapili fotkami, videami s krásnymi vernisážami a krásnymi výstavami. Ste proste úžasní!

Čítať ďalej…

49.zadanie - štúdia

TÉMA NA PONDELOK: Štúdia

Čítať ďalej…

Fotky - panamské molas

Pozrite si galériu z štyridsiateho siedmeho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej krásne obrázky inšpirované panamskou technikou molas :)

Čítať ďalej…