VÝSLEDKY SÚŤAŽE “DRAK LADON”

Milí výtvarníci, sme veľmi radi, že vás naša súťaž oslovila a poslali ste dokopy 76 prác !!! Ďakujeme !!!

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - Mimézis napodobňovanie

Pozrite si galériu z šesťdesiateho tretieho dňa výtvarnej doma. Nájdete v nej nápadité napodobnenia!

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - veľkí školáci

Veľmi sa tešíme ak deti stále baví výtvarná aj vo veku 10 - 14 rokov. Práce, ktoré vám chceme ukázať v tejto galérií sú dôkazom toho, že pracovať na sebe sa vyplatí. Keď práce starších detí vidia tie mladšie, reagujú s nadšením, žeby aj oni chceli takto pekne kresliť a maľovať. Veď sa pozrite :)

Čítať ďalej…

Pripomíname súťaž Drak Ladon

SÚŤAŽ "DRAK LADON" STÁLE PREBIEHA Práce nám prichádzajú každý deň a veľmi sa z toho tešíme Pre tých, ktorí sa ešte nezapojili: uzávierka súťaže je v sobotu 27.6. Svoje diela posielajte na: vytvarnadoma@gmail.com

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - malí školáci

Ďalšie deti by radi ukázali svoje vydarené dielka, ktoré tvorili doma. Či už ide o domáce spontánne kresby alebo o školské projekty, cítiť z nich radosť, hravosť a nadšenie z tvorenia. Nech sa páči, pozrite si galériu diel, ktoré nám zastali naši malí školáci.

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - predškoláci a predškoláčky

Títo drobci sú veľmi šikovní, plní energie a bláznivých nápadov - skrátka, k tvorbe pristupujú s voľnosťou, ktorú im my dospelí môžeme ticho závidieť! :) Pozrite si krásne výtvory, ktoré nám poslali predškoláci a predškoláčky spomedzi našich žiakov.

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - predškoláci

Predstavujeme vám ďalšiu galériu voľných tém, tentoraz s dielami našich najmladších výtvarníkov :)

Čítať ďalej…

Výtvarná doma - súrodenecké dvojice

Oddnes do konca školského roka budeme priebežne zverejňovať výtvory, ktoré ste robili doma na svoje vlastné "zadania" - chceme vzdať holt vašej spontánnej tvorivosti a šikovnosti! Prvú galériu sme pomenovali "tvorba súrodencov".

Čítať ďalej…

Oznam o ukončení online vyučovania

Milé deti, žiaci a rodičia! Veľmi pekne ďakujeme za vašu priazeň a nadšenie, s akým ste sa zapojili do online vyučovania. Za uplynulé 3 mesiace sme zverejnili 64 zadaní, zapojilo sa vás celkovo 178 a spolu ste nám poslali neuveriteľných 1391 prác!

Čítať ďalej…

Fotky - geometrické tvary

Pozrite si galériu z šesťdesiateho druhého dňa výtvarnej doma :) Nájdete v nej roztomilé zvieratká zložené zo štvorcov, obdĺžnikov a nepravidelníkov.

Čítať ďalej…