SLÁVNOSTNÁ VERNISÁŽ SÚŤAŽE DRAK LADON

V štvrtok 17.9.2020 sme odovzdávali diplomy, ručne vyrobené medaile a drobné darčeky všetkým oceneným deťom, ktoré sa zapojili do súťaže Drak Ladon. Ďakujem za krásnu atmosféru, za Vašu hojnú účasť na krásnej výstave ocenených prác detí, ktorú sme pre Vás pripravili v našich nových priestoroch na Bezručovej ulici. Výstava potrvá do konca septembra Tešíme sa na Vás na ďalších výstavách detí školy - našich umelcov v týchto priestoroch Ďakujeme Vám za Vašu priazeň v náročných časoch neistoty spojenej s vyučovaním výtvarnej na školách a škôlkach.

Čítať ďalej…

Zvieratká v zime

Nádherné líštičky, zajačikov, divé prasiatka, sovičky a iné zvieratká v zimnom lese nakreslili žiaci vo veku od 4 do18 rokov.

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z Farebného kolotoča

Ďakujeme za úžasnú včerajšiu vernisáž! Prišlo vás naozaj veľa (okolo 60!) a vytvorili ste úžasnú veselú a farebnú atmosféru, ktorou ste oživili novučičký priestor galérie Kupodivu.

Čítať ďalej…

Vernisáž výstavy Farebný kolotoč už dnes!

Od 17:00 vás čakáme aj s programom, občerstvením a množstvom detského umenia.

Čítať ďalej…

Pozvánka na výstavu Farebný kolotoč

Pozývame všetkých rodičov i spolu s deťmi, priateľov a tiež nadšencov umenia na vernisáž výstavy detských výtvarných prác: FAREBNÝ KOLOTOČ vo štvrtok o 17:00 v Kupodivu. Vernisáž zaháji detská tanečná skupina DANCY SHAKE - Roztancovaný farebný svet.

Čítať ďalej…

Výstava Matisse

Takúto farebnú výstavku sme pre vás pripravili u nás v SD Trávniky!

Čítať ďalej…

Aj dospelí žiaci vystavujú!

Pozývame vás na výstavu prác našich dospelých študentov!

Čítať ďalej…

Vystavujeme na pobočkách

V dňoch od 17.6 do 27.6.2019 si môžete pozrieť výstavy na ZŠ Za Kasárňou - vestibul školy; MŠ Dúhová BA - vestibul Westend Gate; MŠ Dúhová ČV - vestibul MŠ; RC Kramárik - vestibul rodinného centra a MŠ Tekovská - vestibul SD Nivy.

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z vernisáže v OC Retro

Vystavujeme cca 300 prác (techniky kresba, maľba, grafika, koláž) z pobočiek SD Trávniky, MŠ Astrová, MŠ Bancíková a ZŠ Nevädzová! Ste zvedaví, ako dopadlo slávnostné zahájenie koncoročnej výstavy?

Čítať ďalej…