OZNAM O PRECHODE NA DISTANČNÚ FORMU VYUČOVANIA

Milí rodičia a milí žiaci, vzhľadom na nariadenia ministerstva školstva v súvislosti s pandémiou COVID-19 bude vyučovanie od 26.10 až do odvolania v dištančnej podobe. O podrobnostiach vás budeme informovať v mailoch. Prajeme vám veľa zdravia a psychickej pohody v najbližších týždňoch.

Čítať ďalej…

Oznam o prerušení vyučovania od 12.10

Milí rodičia, žiaci, priatelia našej školy, s ľútosťou Vám oznamujeme, že sa výučba na Základných umeleckých školách je na základe rozhodnutia ministra č. 2020/17294:1-A1810 https://www.minedu.sk/rozhodnutie-ministra-o-opatreniach-pre-skoly-12102020/ až do odvolania prerušuje. O forme ďalšieho vyučovania Vás budeme informovať najneskôr zajtra zaslaním informácie na váš mail. Rozhodnutie padlo len včera, preto prosím o trpezlivosť, aby sme na túto situáciu reagovali k Vašej spokojnosti. Ďakujem za pochopenie Alexandra Puchovská riaditeľka SZUŠ - Výtvarný ateliér LADON

Čítať ďalej…

Výtvarné dielničky - Ako víla chcela upratovať

Srdečne vás pozývame na ďalšiu víkendovú akciu! Už túto sobotu od 10:00 do 12:00 sa organizuje veselé upratovanie dopoludnie v priestoroch lodenice Štrkoveckého jazera, v rámci ktorého bude mať Výtvarný Ateliér LADON výtvarné dielničky, zamerané na výrobu vecí z recyklovaných predmetov.

Čítať ďalej…

Prvá hodina keramiky na Bezručovej už túto stredu!

V stredu bude prvá hodina keramiky na Bezručovej, ešte máme voľné miesta, príďte medzi nás!

Čítať ďalej…

Pozvánka na výtvarné dielničky

Tento rok sú hodovné slávnosti v Ružinove naozaj netradičné. Veľa menších podujatí baví Ružinovčanov počas celého septembra. A my sa tešíme, že vďaka CULTUSU môžeme prispieť do programu už túto sobotu 12.9.2020 v Kukorelliho parku na "Hodovaní na Nivách". Pre deti je pripravený pestrý program, v rámci ktorého vystúpia: 16:00 interaktívne divadielko O stratenom mačiatku v podaní malých hercov z DANCY SHAKE 16:45 veselá tancovačka BUBLINY A BUBLINKY alebo zatancuj si v bublinách - s kým iným ako s veľkou Katkou z DANCY SHAKE 15:00 - 18:00 tvorivé dielničky s kamarátmi z Výtvarného ateliéru LADON 15:00 - 18:00 vrkôčiky s kanekalonom od PINK SPA Tešíme sa na vás!!!!!

Čítať ďalej…

Cenník školský rok 2020/2021

Drahí rodičia, v nasledujúcom príspevku nájdete podrobné informácie o cene lekcií výtvarnej, vrátane termínov dokedy treba čo zaplatiť.

Čítať ďalej…

Štúdium pre dospelých

Máte radi výtvarné umenie a chceli by ste sa naučiť maľovať? SZUŠ Výtvarný ateliér LADON ponúka štúdium pre dospelých, v rámci ktorého môžete pod odborným vedením rozvíjať svoj výtvarný talent a príjemne sa odreagovať tvorivou činnosťou

Čítať ďalej…

Oznámenie o vyučovaní - Covid

Informácia pre zákonných zástupcov a plnoletých žiakov školy k začiatku vyučovania v školskom roku 2020/2021: V súvislosti s usmernením MŠVVaŠ SR a opatreniami školy kvôli prevencii nákazy COVID-19 zákonný zástupca žiaka / plnoletý žiak predkladá triednemu učiteľovi vypísané a zákonným zástupcom / plnoletým žiakom podpísané tlačivá: Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka pred začiatkom nového šk. roka 2020/2021 Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti

Čítať ďalej…

Pozvánka na zápis

Srdečne vás pozývame na zápis do školského roka 2020/2021, ktorý sa uskutoční od 2. do 9.9 v priestoroch SD Trávniky (10:00-17:00) a SD Nivy (13:00-17:00). Tešíme sa na vás!

Čítať ďalej…

Strážcovia rozprávok a príbehov

Milé deti a milí rodičia! Srdečne vás pozývame 28.8 od 15:30 na veľmi milo pôsobiacu akciu "Strážcovia rozprávok" v Letnej čitárni Štrkoveckého jazera. Ak máte radi rozprávky, tak je to ideálny program pre vás! SZUŠ Výtvarný ateliér LADON spestrí podujatie výtvarnými dielničkami :)

Čítať ďalej…