Ďalšia svadba v našej škole

Tento rok sa koná už v poradí tretia svadba u nás v škole ❤️ Dnes sa vydáva naša kolegyňa Vierka Katreničová. Mladomanželom na spoločnej ceste životom prajeme lásku, porozumenie a šťastie ❤️ Nech ste stále takí šťastní, ako v dnešný deň! ❤️

Čítať ďalej…

Pozvánka na otvorenú hodinu kurzu výtvarnej pre dospelých

Splňte si svoje sny o maľovaní, kreslení a keramike! Príďte medzi nás a zastavte sa na ukážkovej hodine Výtvarného kurzu pre dospelých vo štvrtok 15.10 od 10:00 do 12:00. Ponúkame príjemné prostredie a individuálny prístup každému účastníkovi kurzu :)

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z akcie "Víla upratuje"

V sobotu 19.9. sme sa podieľali na milej akcii " Ako víla upratovala". Naše pani učiteľky Zuzka a Martinka tvorili z odpadového materiálu s deťmi krásne výtvory, ktoré si môžete pozrieť v našej galérii :) Spojilo sa príjemné s užitočným. Okolie jazera ostalo upratané a detičky si vytvorili krásne postavičky a zvieratká.

Čítať ďalej…

Fotoreportáž z Ružinovských hodov

V sobotu 12.9. sme boli súčasťou veľmi príjemného podujatia Ružinovské hody. Pestrý program pre deti a divadielko o mačičke pripravila Katarína Tomandlová. A šikovní malí a veľkí výtvarníci s nami tvorili krásne zvieratká. Ďakujeme za krásne popoludnie s tvorivými deťmi :)

Čítať ďalej…

Fotoreportáž zo Strážcov rozprávok

V piatok 28.8 sa v priestoroch Letnej čitárne pri jazere Štrkovec udiala veľmi milá detská akcia plná rozprávok a vďaka SZUŠ Výtvarný ateliér LADON aj umenia. Pozrite si fotky z vydareného poobedia plného detskej fantázie, hravosti a veselenia sa. Ďakujeme za účasť!

Čítať ďalej…

Blahoželanie k svadbe

V sobotu sa vydala naša učiteľka Viktória Šoltisová!! Mladomanželom na spoločnej ceste životom prajeme lásku, porozumenie a šťastie. Nech ste stále takí šťastní, ako v boli počas svadobného dňa! :)

Čítať ďalej…

Workshop tradičných remesiel

Naše talentované pedagogičky, Zuzka Dobrovičová a Katka Podlucká sa zúčastnili Workshopu tradičných remesiel v Pezinku.

Čítať ďalej…

2% z dane

Milí rodičia a priatelia školy! V prvom rade by sme vám chceli z celého srdca poďakovať za podporu v minulom roku - spolu ste nám poukázali 1175 € z vašich daní, ktoré sme použili na nákup

Čítať ďalej…

Píšu o nás v časopise

Marko Smolec má uverejnené svoje umelecké dielo "Orol tatranský nás chráni", ocenené v súťaži Krajina remesiel 2019, v časopise Remeslo, umenie, dizajn (3/2019), ktoré vydáva ÚĽUV.

Čítať ďalej…

Darčekové poukážky

Lámete si hlavu s vianočnými darčekmi? Darujte svojim blízkym zážitok v podobe výtvarného kurzu! Urobte radosť babičke, sestre, manželovi, deťom či vnúčatám.

Čítať ďalej…